Ujumislaagrid

Ujumislaagrid on mõeldud sportlastele, hobisportlastele ja harrastajatele, täiskasvanutele ja lastele. Tulla võib julgelt, olenemata sellest kas oled üksinda või on teid kakskümmend. Laagris saab pühenduda ainult treenimisele ja valmistuda Sulle vajalikuks väljakutseks.
Seal tegeletakse ujumistehnika parandamisega ja ujutakse pikemat distantsi. Laagri kava näeb ette üks-kaks ujumiskorda päevas. Samuti tehakse keha ja meele rühmatreeninguid, et arendada lihaskonna plastilisust ja seeläbi vältida vigastusi tagada kiirem taastumine.
Laagreid korraldatakse erineva rõhuasetusega – üldfüüsiline treening koos ujumisega või keskendutakse ainult ujumisele. Kui on soovijaid, korraldatakse ka mahutreeningut hõlmavaid matkasid saare maalilisel maastikul ja mägedes. Kõik toimub eksootilise saare ideaalsetes välitingimustes eestikeelse teenindusega.
Kui on huvi ujumislaagris osaleda, on vajalik aeg kokku leppida ning päikselisele Tenerifele teele asuda. Nordswimi Tenerife klubis pakutakse treeningubaasi lähedal ööbimist kolmes hotellis. Hotelli broneering on ujumislaagris osalejal vaja ise teha.

Ujumislaagrid

  • Ujujatele
  • Harrastajatele
  • Triatleetidele
  • Hobiujujatele

Ujumislaagrid on mõeldud sportlastele, hobisportlastele ja harrastajatele, täiskasvanutele ja lastele. Tulla võib julgelt, olenemata sellest kas oled üksinda või on teid kakskümmend.