Personaaltreening

  • Lastele
  • Noortele
  • Täiskasvanutele

Personaalsed eratunnid on mõeldud eelkõige individuaalseks lähenemiseks inimesele, kes soovib ujuma õppida, tehnikat parandada või ujumisega koormust saada.

 

Personaaltreeningud viivad kiiremini sihile

Personaaltreeningud on mõeldud eelkõige individuaalõppeks, et ujuma õppida, ujumistehnikat parandada või anda ujumisega koormust kogu kehale. Eratunnid sobivad nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele.
Osalejate võimed on väga erinevad. Seepärast lähtuvad treenerid igaühe anatoomilistest ja füüsilistest eripäradest, samuti võetakse arvesse Sinu hetkelist füüsilist võimekust. Vastavalt sellele tehakse treeningukava ja määratakse õppimisviis, mis on Sinu jaoks kõige tulemuslikum ja viib kiiremini sihile.
Sobiv lahendus ujuma õppimiseks ja treenimiseks leitakse nii täiesti algajale kui ka edasijõudnule. Vastavalt sellele rakendatakse programme, mis aitavad Sul tehnilisi liigutusi efektiivsemalt sooritada. Selleks tehakse harjutusi kuival maal ja vees, abivahenditega ja ilma.

Treenerid räägivad ujumise põhitõdedest, mis aitavad Sul ujumist mõista, et teaksid, milleks pead valmis olema ja kuidas kulgeb progress. Seeläbi saad ennast paremini motiveerida.
Maarja Palo, kes peab ujumises ennast algajaks, eelistas grupitrennile eratunde. Kolmekümne tunniga on toimunud märgatav areng. Maarja kinnitusel aitab arengule kaasa seegi, et treener Teet Daaniel märkab kõike ja on mõtetega kogu aeg kohal, tänu millele toimub edasiminek igas tunnis.