KLUBIST

Meie visioon

Viimsi ujumisklubis Nordswim teame, et inimese loomulik olek on liikumises. Liikudes oleme elus, tunnetame maailma. Vees liikudes, ujudes on inimese liikumisvõimalused kõige vabamad – ujumine on lähim, mis võib tajuda linnuna lendamisele. Kuna enamus maakerast on kaetud veega on sobiv osata liikuda ka vees. Olgu tegu pallimängu, võimlemise, vetelpääste või võistlusujumisega – vees meeldib ja on eluliselt kasulik kõigile – meie asjatundlikud treenerid juhatavad igaühe oma lemmikuni.

Me ujumisklubis Nordswim usume, et treeningutel on rohkem väärtust kui vaid vees oskuste õpe. Me usume, et koos ujumisoskustega saavad õpilased kaasa lisaks oskustele, teadmistele ka väärtused kogu eluks.

Me oleme avatud ning õpetame uusimate teadmiste ning tehnikatega. Me hindame erinevaid kogemusi ning õpime ise pidevalt juurde.

Me teame, milline jõud võib veel olla ja kuidas sellega talitada. Tundes ise-ennast ja oma võimeid saame teha tarku otsuseid. Vees olles oleme me ümbritsetud, kuid samas eraldi ja sõltumatu ning iseseisev.

Me usume, et õigluse tunnetamine – õigel ja valel vahet tegemine ning tõe toetamine ja nõrgemate ning väiksemate kaitse on tugeva kogukonna tugi.

Eesmärk

Viimsi ujumisklubis Nordswim kasvame ja areneme pidevalt. Meie eesmärgiks on olla kõige laiema kandepinnaga spordiklubi Viimsis. Meie ujumisklubis Nordswim juhindume mõttest õpetada kõik Viimsi elanikud ujuma. Ma soovime tutvustada vett kui meeldivat, turvalist ja võimalusterohket liikumiskeskonda. Alates beebidest ja väikelaste ujumistundidest kuni vees võimlemise ja jooksuni, ujumistreeningud basseinis ning ujumine avavees, veepallimängude ja vetelpäästeni – meie juures leiab igale soovile ja vajadusele tuge ja treeningut.

Viimsi ujumisklubis Nordswim õpime ja areneme pidevalt. Meie eesmärgiks on pakkuda parimaid õppemetoodikaid ja võtteid. Meie ujumisklubis Nordswim töötavad ja õpetavad parimad treenerid. Me pakume meeldivat, turvalist ja arendavat õpikeskonda.

Viimsi ujumisklubis Nordswim me hindame oma kogukonda ja tunnustame ning toetame oma liikmeid püüdlustel isiklikel ja ujumisvaldkondadega seotud arengutes.

Viimsi ujumisklubi Nordswim – Avatus, Iseseisvus, Õiglus

Randvere tee 11, Viimsi SPA

MTÜ NORDSWIM VIIMSI

+372 53978789

E-R 10.00-17.00

SEB: EE051010220042008018

REG NR: 80215358

Copyright © Viimsi Swim Club Nordswim