KLUBI TOOTED

Nordswim Viimsi klubi särgid on mudilastele, noortele ja täiskasvanutele. Särgi värvus on valge. Numbritabelist vali endale sobiv suurus ja esita tellimus aadressile info@nordswim.ee

Särgi hind klubi liikmele 33€.
Tavahind 35€.Arena trennikott Fast Mesh- tumesinine. Tugevast nailonvõrgust valmistatud ujumisvarustuse kott Nordswim Viimsi logoga, mida saab kasutada seljakotina. Mõõdud: 45cm x 65cm. Materjal 100% polüester.
Koti hind 22€.Praktiline suur seljakott ujumisriiete ja – varustuse transportimiseks. Kotil on polsterdatud rihmad ja tagakülg, mis teeb selle kandmise äärmiselt mugavaks. Team seljakotil on üks suur peatasku, millel veekindel põhi märgade riiete ja plätude tarbeks. Küljetaskud on ideaalsed väikeste esemete või sprodijoogi kandmiseks. Kannatab suurt koormust ning on kaetud veekindla kangaga. Ventileeritavad sektsioonid niiskuse väljalaskmiseks. Mõõtmed: 35 x 50 x 25 cm (45 liitrit). Materjal: 100% Polüester.
Hind klubiliikmele 65€
Tavahind 79,95€Mütsi mõõt on kõigile sobiv, sest on valmistatud silikoonist ja istub kõikidele, nii väikestele kui ka suurtele.
Mütsi hind klubi liikmele 15€.
Tavahind 18€.

Klubi toodete tellimiseks kirjutage aadressile info@nordswim.ee