HINNAKIRI

Rühmad Hobiujumine ja K1 tasud:

  3x nädalas
Hooajatasu 640€
Kuutasu 77€

Rühmad M1-5, M7-8, A1-3, E1, E2, K2, K3 tasud:

  2x nädalas
Hooajatasu 560€
Kuutasu 70€

Rühmad A4-A6, M6 tasud:

  1x nädalas
Hooajatasu  395€
Kuutasu  45€

Head lapsevanemad, palun tutvuge kindlasti allpool toodud õppemaksu tasumise korraga!

Klubiga liitumisel rakendub klubi ühekordne liikme tasu 10.-€ ja liitumise leping klubiga. Klubiga liitumise tasu sisaldab ujumismütsi klubi logoga. Õppemaks tuleb tasuda jooksva kuu eest ja on kuutasu põhine. Päeva ja nädalatasu me ei arvesta. Maksekohustus algab alates arve saamisest olemasoleva kuu eest meili aadressile. Arved saadetakse välja kalendrikuu esimestel päevadel. Palume kindlasti järgida maksetingimusi arve kättesaamisel, mis on ka arvel kirjas. Makse mitte õigeaegsel tasumisel tehakse teile meeldetuletus ja arve mitte tasumisel anulleerime lapse osalemised treeningutel.  Makse jõuab otse MTÜ NORDSWIM VIIMSI arveldusarvele: SEB panka EE051010220042008018.
 
Selgitusse tuleb kirjutada lapse täielik eesnimi, perekonnanimi ja isikukood, viitenumber, treeneri nimi ning kuu või rühm, mille eest makstakse. Maksetingimused on arvel kirjas. Poole kuu pealt liitumisel rakendub poole kuu tasu, vastavalt valitud rühmale. Kuu jaotub pooleks olenevalt kalendrikuust ja kalendrikuu päevade arv jagatakse kahega.
Kui laps puudub haiguse tõttu osaliselt treeningutest, tuleb õppemaks tasuda täielikult ning kui laps puudub haiguse tõttu terve kuu, siis tuleb tasuda pool õppemaksust ja esitada arstitõend et säilitada lapse koht klubis.

Tasutud õppemaksu pealt on võimalik saada tulumaksu tagastust!
Kui lapse õppemaksu eest on mitu tasujat, tuleb klubile varakult teada anda, kelle nimele koolitustasu deklareeritakse st kes on raha tagasi saaja.

Kui ülekanne tehakse lapse enda isiklikult arvelt ja klubile eraldi ema/isa/vm isiku nime täiendavalt ei teatata, siis hilisemaid korrektuure ja parandusi ei tehta. Tulumaksu tagastatakse ainult isikutele, kes on tulumaksu maksnud.
Kui tasutakse lisaks ka muude kulude eest (laager, varustus vms) siis peab maksekorraldusel selgesti aru saadav olema muude kulude summa.
Õppemaksu tasumise kord on kinnitatud NORDSWIM VIIMSI swim club juhatuse poolt ning liitudes NORDSWIM VIIMSI UJUMISKLUBIGA kohustub lapsevanem seda täitma.

Randvere tee 11, Viimsi spa

MTÜ NORDSWIM VIIMSI

+372 53978789

E-R 10.00-17.00

SEB: EE051010220042008018

REG NR: 80215358

Copyright © Viimsi Swim Club Nordswim