HINNAKIRI

3x nädalas rühmad:

   
Hooajatasu 699€
Kuutasu 77€

2x nädalas rühmad:

   
Hooajatasu 599€
Kuutasu 75€

1x nädalas rühmad:

   
Hooajatasu  449€
Kuutasu  50€

Personaaltreening:

   
1x (60 minutit)  35€*
*Hinnale lisandub ujula sissepääs vastavalt ujula hinnakirjale  

Head lapsevanemad, palun tutvuge kindlasti allpool toodud õppemaksu tasumise korraga!

Klubiga liitumisel rakendub iga hooaeg klubi ühekordne liikme tasu 10.-€ ja liitumise leping klubiga. Klubiga liitumise tasu sisaldab ujumismütsi klubi logoga. Õppemaks tuleb tasuda jooksva kuu eest ja on kuutasu põhine. Õppemaksu väljatöötamisel on arvestatud Eesti riiklikke pühasid ja koolivaheaegasid ning päevade arvu kalendrikuus. Hooaja tunniplaani ja hinnakirja koostades on arvestatud hinnastamise hooaja iga kuu keskmist ja õppemaks on kujundatud keskmise kuu keskmise tundide arvuga. Ühe kalendrikuu lõikes rahalisi tasaarvestusi ei tehta. 

Selgitusse palume kirjutada lapse täielik eesnimi, perekonnanimi ja isikukood, viitenumber, treeneri nimi ning kuu või rühm, mille eest makstakse. Maksetingimused on arvel kirjas. Poole kuu pealt liitumisel rakendub poole kuu tasu, vastavalt valitud rühmale. Kuu jaotub pooleks olenevalt kalendrikuust ja kalendrikuu päevade arv jagatakse kahega.
Kui laps puudub haiguse tõttu osaliselt treeningutest, tuleb õppemaks tasuda täielikult ning kui laps puudub haiguse tõttu terve kuu, siis tuleb tasuda pool õppemaksust ja esitada arstitõend et säilitada lapse koht klubis.
 
Tasutud õppemaksu pealt on võimalik saada tulumaksu tagastust. Kui lapse õppemaksu eest on mitu tasujat, palume klubile varakult teada anda, kelle nimele koolitustasu deklareeritakse st kes on raha tagasi saaja.
 
Kui ülekanne tehakse lapse enda isiklikult arvelt ja klubile eraldi ema/isa/vm isiku nime täiendavalt ei teatata, siis hilisemaid korrektuure ja parandusi ei tehta. Tulumaksu tagastatakse ainult isikutele, kes on tulumaksu maksnud.
Kui tasutakse lisaks ka muude kulude eest (laager, varustus vms) siis peab maksekorraldusel selgesti aru saadav olema muude kulude summa.Õppemaksu tasumise kord on kinnitatud NORDSWIM VIIMSI swim club juhatuse poolt ning liitudes NORDSWIM VIIMSI UJUMISKLUBIGA kohustub lapsevanem seda täitma.