TREENIGUTELE JA KURSUSTELE REGISTREERIMISE KORD:

Saatke kõrvaloleva vormi kaudu oma andmed

Teiega võetakse ühendust!

Lisaküsimuste korral võtke ühendust E-R kella 9.00-17.00 telefonil: +372 53404005, +372 53978789

Esitatud andmed võimaldavad maksuametile koolituskulude deklareerimise!

KOHTUMISENI TREENIGUTEL!

Head lapsevanemad, palun tutvuge kindlasti allpool toodud õppemaksu tasumise korraga!

Õppemaks tuleb maksta ettemaksuna

MTÜ NORDSWIM VIIMSI arveldusarvele:  

SEB panka EE051010220042008018  iga kuu viimaseks kuupäevaks järgneva kuu eest.

Selgitusse tuleb kirjutada lapse täielik eesnimi, perekonnanimi ja isikukood, treeneri nimi ning kuu või kursus, mille eest makstakse.

Kui laps puudub haiguse tõttu osaliselt treeningutest, tuleb õppemaks tasuda täielikult ning kui laps puudub haiguse tõttu terve kuu, siis tuleb tasuda pool õppemaksust, et säilitada lapse koht klubis.

Tasutud õppemaksu pealt on võimalik saada tulumaksu tagastust!

Kui lapse õppemaksu eest on mitu tasujat, tuleb klubile varakult teada anda, kelle nimele koolitustasu deklareeritakse st kes on raha tagasi saaja.

Kui ülekanne tehakse lapse enda isiklikult arvelt ja klubile eraldi ema/isa/vm isiku nime täiendavalt ei teatata, siis hilisemaid korrektuure ja parandusi ei tehta. Tulumaksu tagastatakse ainult isikutele, kes on tulumaksu maksnud.

Kui tasutakse lisaks ka muude kulude eest (laager, varustus vms), siis peab maksekorraldusel selgesti aru saadav olema muude kulude summa.

Õppemaksu tasumise kord on kinnitatud NORDSWIM VIIMSI swim club juhatuse poolt ning liitudes NORDSWIM VIIMSI UJUMISKLUBIGA kohustub lapsevanem seda täitma.

Liitumisvorm