REGISTREERIMINE

HOOAJA 2022/23 REGISTREERIMINE

Uueks hooajaks 05.09.2022-30.06.2023 palume Teil registreerida laps(ed) enda poolt valitud sobivasse rühma. Eelmise hooaja edasijõudnutel soovitame valida see rühm, kus nad eelneval hooajal käisid. NB! Kui laps on juba 1 hooaja käinud algajate rühmas, siis soovitame uuel hooajal valida lapsele juba edasijõudnute rühm. Kui vajate abi rühma valiku osas, siis palun pöörduge peatreener Heleri Vilu poole heleri@nordswim.ee (+372 58746650).

NB! Palume ärge jätke liitumist viimasele minutile, vaid tehke seda enne hooaja algust, et tagada oma lapsele koht sobivasse rühma. Rühmadega saate lähemalt tuvuda: Tunniplaan ja rühmade kirjeldused

2x nädalas toimuvatesse treeningrühmadesse ei saa registreerida 1x nädalas soovijatel. 1x nädalas treenijatele on loodud spetsiaalselt eraldi rühmad. Samuti 3x nädalas rühmadesse ei saa registreerida 2x nädalas soovijatel. Rühma planeeritud treeningkordade arv nädalas mõjutab oluliselt lapse arengut. Sellega on rühmades ühtlasem tase ja mahajäämise tõenäosus väheneb.

Ujumisklubiga 2022/2023 hooajaks liitudes palume kindlasti põhjalikult läbi lugeda liikmelepingu tingimused enne omapoolse nõustumise andmist (hooajapõhise kuutasu maksmise kord, lepingu lõpetamise tingimused keset hooaega jne.).

Registreerimisel saadame Teile ühekordse klubiga liitumise tasu 15€, mis rakendub ka juba klubis olevatele sportlastele/lastele igal aastal. Registreerimine kinnitub lõplikult liitumistasu maksmisel. Liitumistasu mittemaksmisel ettenähtud maksetähtajaks tühistub registreerimine automaatselt. Liitumistasu sisaldab klubi logoga ujumismütsi ning samuti selle tasu eest soetatakse ja uuendatakse treenimiseks mõeldud abivahendeid.

Liitumistasu mitteõigeaegsel tasumisel ei garanteeri me lapsele kohta klubis. Ühekordne klubiga liitumise tasu ei kuulu tagastamisele.

Liitujatel palume kodulehel tutvuda hinnakirjaga ning läbi lugeda kodukord ja meelespea!

1 nädal enne hooaja algust saadame kõigile lapsevanematele detailsema info tundide toimumise kohta.