REGISTREERIMINE

REGISTREERIMINE HOOAJA KESKEL

Hooaja keskel on võimalus enne liitumist tulla 1x tasuta proovitreeningusse. Proovitreeningu ning rühma valiku osas võtta esmalt ühendust peatreener Heleri Viluga heleri@nordswim.ee (+372 58746650).

Alles peale sobivat proovitrenni palume Teil registreerida laps(ed) enda poolt valitud sobivasse rühma.

Rühmadega saate lähemalt tuvuda: Tunniplaan ja rühmade kirjeldused

2x nädalas toimuvatesse treeningrühmadesse ei saa registreerida 1x nädalas soovijatel. 1x nädalas treenijatele on loodud spetsiaalselt eraldi rühmad. Samuti 3x nädalas rühmadesse ei saa registreerida 2x nädalas soovijatel. Rühma planeeritud treeningkordade arv nädalas mõjutab oluliselt lapse arengut. Sellega on rühmades ühtlasem tase ja mahajäämise tõenäosus väheneb.

Ujumisklubiga liitudes palume kindlasti põhjalikult läbi lugeda liikmelepingu tingimused enne omapoolse nõustumise andmist (hooajapõhise kuutasu maksmise kord, lepingu lõpetamise tingimused keset hooaega jne.).

Registreerimisel saadame Teile ühekordse klubiga liitumise tasu 15€, mis rakendub ka juba klubis olevatele sportlastele/lastele igal aastal. Registreerimine kinnitub lõplikult liitumistasu maksmisel. Liitumistasu sisaldab klubi logoga ujumismütsi ning samuti selle tasu eest soetatakse ja uuendatakse treenimiseks mõeldud abivahendeid. Mittetasumisel ei garanteeri me lapsele kohta klubis. Ühekordne klubiga liitumise tasu ei kuulu tagastamisele.

Liitujatel palume kodulehel tutvuda hinnakirjaga ning läbi lugeda kodukord ja meelespea!