REGISTREERIMINE

Koroonaviiruse epideemilise leviku ohjamiseks pikendas valitsus haridust ja huviharidust ning sporti puudutavad piirangud sisetingimustes üle Eesti. Kuni 28.03.2021 on peatatud rühmades toimuv huviharidus, huvitegevus ja sporditegevus nii noortele kui ka täiskasvanutele kogu riigis.

Seoses sellega Nordswim Viimsi ujumistreeninguid kahjuks ei toimu kuni 28. märts 2021.

Planeeritavate välitreeningute lisainfo puhul palun pöörduda: info@nordswim.ee või kirjutada kodulehelt Facebook chat kaudu.

HOOAJA 2020/21 REGISTREERIMINE ON AVATUD!

Uueks hooajaks 07.09.2020-13.06.2021 palume Teil registreerida laps(ed) enda poolt valitud sobivasse rühma. Eelmise hooaja edasijõudnutel soovitame valida see rühm, kus nad eelneval hooajal käisid. NB! Kui laps on juba 1 hooaja käinud algajate rühmas, siis soovitame uuel hooajal valida lapsele juba edasijõudnute rühm.

NB! Palume ärge jätke liitumist viimasele minutile, vaid tehke seda ennem hooaja algust, et tagada oma lapsele koht sobivasse rühma. Rühmadega saate lähemalt tuvuda: Treenerite rühmad.

2x nädalas toimuvatesse treeningrühmadesse ei saa registreerida 1x nädalas soovijatel. 1x nädalas treenijatele on loodud spetsiaalselt eraldi rühmad.

Ujumisklubiga 2020/2021 hooajaks liitudes palume kindlasti põhjalikult läbi lugeda liikmelepingu tingimused enne omapoolse nõustumise andmist (hooajapõhise kuutasu maksmise kord, lepingu lõpetamise tingimused keset hooaega jne.).

Registreerimisel saadame Teile ühekordse klubiga liitumise tasu 10€, mis rakendub ka juba klubis olevatele sportlastele/lastele igal aastal. Liitumistasu sisaldab klubi logoga ujumismütsi.

Mittetasumisel ei garanteeri me lapsele kohta klubis. Ühekordne klubiga liitumise tasu ei kuulu tagastamisele.

Liitujatel palume kodulehel läbi lugeda kodukord ja meelespea!

Ennem hooaja algust saadame kõigile lapsevanematele detailsema info tundide toimumise kohta.